dysheme druri plastike

Përshkrim i shkurtër:

Anijeve Kushtet: FOB Shenzhen Kushtet e pagesës: TT / LC moq: 100 Njësia Çmimi: Ju lutemi të na kontaktoni Size: përshtatur Produkt DescriptionThe material të ri dru-plastike është një lloj materiali estetike mjedisore, bërë nga plastike dhe celulozë (pluhur bambu, barit pluhur, pluhur guri, pluhur druri) me një të veçantë thithjen process.Its e ujit është nën 2/1000 i rezistencës korrozioni është mbi dhjetë herë më e drurit. Karakteristikat e produktit * papërshkueshëm nga uji, prova lagështi, nuk ka zgjerim, asnjë deformim, nuk ka plasaritje, n ...


Detail Product

APLIKACION

AFTËSITË

Përparësitë tona

Anijeve Kushtet: FOB Shenzhen

Kushtet e pagesës: TT / LC

MOQ: 100

Njësia Çmimi: ju lutemi na kontaktoni

Size: përshtatur

Product Description
ri material dru-plastike është një lloj materiali estetike mjedisore, bërë nga plastike dhe celulozë (pluhur bambu, pluhur bar, pluhur guri, pluhur druri) me një të veçantë thithjen process.Its e ujit është nën 2/1000 të korrozionit rezistenca është mbi dhjetë herë më e drurit.
Karakteristikat e produktit
* papërshkueshëm nga uji, prova lagështi, nuk ka zgjerim, asnjë deformim, nuk ka plasaritje, nuk ka kalb. Ajo mund të jetë usedin mjedisin lagur, ku produktet tradicionale të drurit nuk mund të përdoret BU.
* Dëmtuesit Kuadrat parandalimit, rezistenca termit, rezistenca korrozioni, anti-plakje, jetë të gjatë shërbimi.
* Nuk ka ndotje, të ulët të karbonit, mjedis miqësor, kursimit të energjisë dhe reduktimin e emetimit.
* Nota zjarri-retardant është B1.It mund të jetë efektive për të ndaluar zjarrin mos prodhimin e gazit anyharmful.
* Plasticitet të mirë, i gjallë, nuk është e lehtë të zbehet, touch prej druri, mund të pasqyrojnë plotësisht personalizedmodeling dhe personalitet.
* Ajo mund të jetë bërë pa kujdes, planifikuar, sawed, shpuar me ndërtim të thjeshtë dhe të lehtë dhe installationsteps, duke kursyer kohë dhe kosto.
* Kursimit të energjisë, të riciklueshme, në përputhje me politikën e qëndrueshëm të vendit të zhvillimit dhe kërkesat.


 • Previous:
 • Next:

 • Fireplace është përdorur kryesisht për ngrohje dhe dekorim

  未 标题 -1_02

  未 标题 -1_03

  XinYingXin Electronics Technology prezanton pajisje të përparuara dhe prodhon lloje të ndryshme të produkteve të teknologjisë së lartë. Me cilësi të shkëlqyera dhe reputacion të mirë, produktet tona janë shumë të popullarizuara në Evropë, Veriut dhe Amerika e Jugut, Australi, Lindjen e Mesme dhe Azinë Lindore. Përveç kësaj, ne kemi krijuar marrëdhënie të mira biznesi me ndërmarrje të njohur botërorë si Walmart, depo HOME, gomë kanadez, MENARDS ...... objektet tona të prodhimit span nëpër një sipërfaqe prej mbi 30000sqm dhe prodhim vjetor prej shumave elektrike fireplace në një milion copë. Përveç kësaj, ne me sukses mori certifikata ndërkombëtare të cilësisë ISO9001, GS, CE, EMC, CSA, MSA dhe FSC

  未 标题 -1_02_01

  Related Products